КУРС ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій»

Розпочати

Опис програми

Опануй навички та техніки першої психологічної допомоги та емоційної підтримки від міжнародних експертів для застосування під час навчального процесу. Нараховується 1 кредит ЄКТС.

Курс підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» створено Міністерством освіти і науки України, спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за участю провідних міжнародних експертів з психології — керівниці психологічної служби Арієльського Університету (Ізраіль)  Ольги Басс-Лінчук та консультантки з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, тренерки міжнародної короткосесійсної програми СЕТА (Інститут Джона Хопкінса, провідний навчальний заклад США у сфері клінічної психології), експертки програми "Профілактика суїцидів у громадах" (проєкт у співпраці з урядом Норвегії)  Юлії Загарницької.

Цей курс розроблено за моделлю змішаного навчання (blended learning), який включає: 

    • 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, 

    • додаткові матеріали, 

    • практичний тренінг, під час якого українські  освітяни дізнаються про психологічні стани, навчаться надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками Save the Children, а також ознайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету.

Спецкурс передбачає розв’язання таких завдань:

-Визначення особливостей навчального процеса під час воєнних дій;

-Встановити особливості нормативно-правового забезпечення навчального процесу в умовах воєнного стану;

-Зрозуміти етіологію стресу та його вплив на навчальний процес;

-Вміти визначати прояви стресу у дитини;

-Опанувати інструменти психологічної підтримки внутрішньо переміщених учнів;

-Розвинути навички неформальної взаємодії з учнями;

-Навчитися використовувати платформи дистанційного навчання;

-Налагодити співробітництво школи і родини у період воєнного часу.

Мультимедійні уроки SCORM та додаткові матеріали можна пройти коли завгодно (24/7) на цьому порталі.

 

Практичний тренінг щодо техніки визначення психологічного стану дітей за всесвітньо відомою методикою “Save the children”, яка підтверджена як в Україні, так і у світі, можна відвідати онлайн, записавшись на нього за  посиланням  https://bit.ly/3wmSMN1.  

 

Практичний тренінг проводить: Юлія Загарницька- психологиня, консультантка з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, тренерка міжнародної короткосесійсної програми СЕТА (Інститут Джона Хопкінса, провідний навчальний заклад США у сфері клінічної психології), експертка програми "Профілактика суїцидів у громадах" (проєкт у співпраці з урядом Норвегії).

 

 

Звертаємо увагу, що свідоцтво за курс  буде видано лише після проходження 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та участі у вебінарі (в залежності від обраної дати)

Тема курсу у свідоцтві  буде "Перша психологічна допомога під час та після війни".

 

 

Модулі програми

Відеоматеріалів: 10

Файли та матеріали

Програма-курсу 20 жовтня 2022
Воркшоп-з-перенаправлень_ 5 вересня 2022
Керівництво-МПК 30 травня 2022
Методичні-рекомендації-від-Save-the-Children-(англ 25 травня 2022