«Відбій кар’єрної тривоги!": SCORM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів

Розпочати

Опис програми

Цей онлайн-курс у форматі SCORM покликаний розширити ваші знання про світ професій, здійснити самоаналіз себе як особистості і аналіз зовнішньої ситуації, що впливає на професійне самовизначення та допомогти обрати професію вашої мрії, руйнуючи традиційне мислення і гендерні стереотипи.

Програму курсу розроблено для учнівської молоді 7-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів коледжів, але буде корисним для освітян та батьків майбутніх абітурієнтів.

 

SCORM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів «Відбій кар’єрної тривоги!": розроблено за моделлю змішаного навчання (blended learning). Він включає в себе:

• практичний тренінг «Вибір професії - вибір себе», під час якого ви дізнаєтеся про фактори, що впливають на вибір професії, професійні та надпрофесійні навички (soft skills та hard skills), якими слід володіти, аби бути успішним/успішною і самореалізованим/самореалізованою у професії. Також ви отримаєте інформацію про основні ринкоутворюючі професії свого регіону та заклади освіти, що готують фахівців із цих професій. Значну увагу у курсі приділено питанням гендерної рівності у виборі професій;

• 5 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, кожен із яких допоможе вам дізнатися більше про розвиток та тенденції гендерної рівності у різних професійних сферах, причини гендерних трансформацій та успішні історії жінок і чоловіків у різних професіях ;

 

Курс розроблено у рамках співпраці Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Асоціації інноваційної та цифрової освіти у межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Офісом Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та БО «Бітрут Академія» за фінансової підтримки Швеції.

Модулі програми

Відеоматеріалів: 5