Підвищення кваліфікації для педагогічних працівників та психологів

Розпочати

Опис програми

Профорієнтація - це процес вибору професійного напрямку, розуміння власних інтересів та сильних сторін, знайомство зі світом професій. Мета профорієнтації - обрати справу/вид діяльності, якою людині буде цікаво займатися.

Для того щоб профорієнтологу, психологу чи вчителю навчального закладу допомогти освоїти принципи профорієнтації в реаліях швидкоплинних змін та оволодіти навичками проведення психодіагностики учнів була створена Школа Кар’єрного Консультанта за моделлю bended learning (змішане навчання), що складається з п’яти мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та практичного тренінгу.

Практичний тренінг (у форматі вебінару),  проведе Ганна Різніченко – провідна кар’єрна радниця, яка консультує підлітків з різних країн світу. Запис на тренінг за посиланням: bit.ly/3Apz6aW

 

Мультимедійні уроки можна пройти коли завгодно (24/7) у цьому розділі (Школа Кар’єрного Консультанта).

 

Після завершення курсу ви:

•        знатимете основні етапи, методики, правила проведення та принципи профорієнтаційної роботи;

•        вмітимете аналізувати психотипи особистості учня (зокрема за методикою Джона Холланда), визначати тип інтелекту (за методикою розвитку Говарда Гарднера), мотивацію, прагнення, цілі та цінності дитини;

•        зможете аналізувати сильні сторони учня, таланти та вибудовувати майбутню кар'єрну стратегію;

•        дізнаєтесь про різні типи кар'єр і методи їх побудови, основні професійні сфери та основні шляхи розвитку кар'єри всередині них;

•        освоїте аналітику ринку праці та знання щодо перспектив розвитку ринку;

•        зможете проводити профорієнтаційну роботу задля досягнення мети учня та підтримки його в ресурсному стані (зокрема із застосуванням методики проведення групових занять, курсів, індивідуальних консультацій тощо;

•        знатимете як працювати в контексті вибору майбутньої роботи зі складними учасниками зокрема та батьками загалом.

Програма курсу затверджена ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" МОН. Учасники, які завершать онлайн курс "Школа кар'єрного консультана", пройдуть вебінар та захистять практичну роботу, отримають сертифікат про закінчення курсу із зазначенням 1 кредиту ЄКТС.

Партнером Школи Кар’єрного Консультанта є компанія  «Астарта-Київ» - один з найбільших вертикально інтегрованих агро-індустріальних холдингів в Україні. Під управлінням компанії знаходиться понад  220 тис. га землі. Компанія є лідером в Україні з виробництва цукру та молока, а також з переробки сої та у біоенергетичній сфері.

Акції компанії розміщені на Варшавській фондовій біржі.

З 1993 року «Астарта-Київ» постійно підтверджує статус надійного партнера та постачальника, який впроваджує кращі міжнародні практики в управлінні та якості продукції, інвестує в людей, інновації та сталий розвиток, підтримку громад.

Бажаємо успіхів та натхнення в освоєнні підготовленого нами матеріалу!

Модулі програми

Відеоматеріалів: 5

Файли та матеріали

Програма-курсу 20 жовтня 2022